28 квіт. 2017

28 квітня в закладі пройшли заходи до Всесвітнього Дня охорони праці
26 квіт. 2017

Тренінг "Розвиток комунікації"

Практичний психолог закладу Сьоміна Алла В'ячеславівна провела з педагогами ДНЗ тренінгові вправи, спрямовані на розвиток комунікативних якостей.
26 квіт. 2017

Вшанування пам'яті ліквідаторів ЧАЄС

Працівники ДНЗ взяли участь у мітінгу-реквієму до 31-ї річниці Чорнобильської трагедії. Щоб віддати данину пам’яті тим трагічним подіям, присутні на зібранні поклали живі квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії на знак вшанування подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які ціною власного життя та здоров’я врятували Україну і світ від атомного лиха, смертельної радіаційної загрози.
21 квіт. 2017

День цивільного захисту

В закладі з 18 квітня по 21 квітня проходив Тиждень безпеки дитини "Небезпечні педмети в руках у дитини" та "День цивільного захисту"
19 квіт. 2017

Вітаємо з Великоднем !

Діти дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "БЕРІЗКА" сьогодні святкували Великдень !
12 квіт. 2017

Методичний день

Вихователем-методистом Сіренко Наталією Валерієвною проведений методичний день з педагогами ДНЗ на тему: "Дитячий садок і родина: аспекти взаємодії"
7 квіт. 2017

Всесвітній день здоров'я

«Бережи здоров’я з молоду» – цей девіз відображає необхідність зміцнення здоров’я дитини з перших днів її життя. З нагоди відзначення Всесвітнього Дня здоров’я в дитячому навчальному закладі протягом дня всі режимні моменти базувалися на організації різних видів здоров’язбережувальних технологій дошкільнят. Проведення такогоих заходів спрямоване на зміцнення здоров’я дітей, загартування, покращання фізичного розвитку та виховання у них прагнення бути здоровими, сильними, витривалими. Формування у дітей різноманітних видів діяльності, теоретичних та практичних знань про себе, як людину значення харчування, гігієни, гарного емоційного настрою, як факторів, що впливають на зміцнення і збереження фізичного та психічного здоров’я.
30 бер. 2017

Тиждень економіки

В закладі в дошкільних групах протягом тижня з 27 березня по 31 березня проходить тиждень економіки "Про все цікаво знати"
27 бер. 2017

Змагання з боулінгу

Команда від Валківського ДНЗ "Берізка" в складі Кулик Т.М., Гаман Г.М., Синільника О.М. та Важенко С.М. з оригінальною назвою "Оба-На" посіла ІІІ місце в командному заліку серед навчальних закладів району на турнірі з боулінгу «Кубок Профспілки – ІІ» ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!!
24 бер. 2017

Громадські слухання

24 березня працівники Валківського ДНЗ відвідали громадське обговорення щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад у Валківську міську об`єднану територіальну громаду з адміністративним центром у м. Валки.