27 жовт. 2017

Свято Осені

У молодшій групі "Калинка" (вихователь Діжиченко Н.В.) відбулося Свято Осені. Діти розповідали вірші про осінь, співали пісні, водили хороводи та гралися в ігри з лісовими звірятами. А на завершення свята Осінь подарувала дітям чудові подарунки - осінні фрукти. А батьки разом з дітьми відготували чудові осінні вироби.
11 жовт. 2017

Методичний день

У закладі пройшов майстер-клас на тему "Використання прийомів мнемотехніки в освітньому процесі ДНЗ", який провела визователь Гаман Ганна Миколаївна
5 жовт. 2017

5 жовтня до діток завітав театр з цікавим спектаклем
29 вер. 2017

Свято Осені

29 вересня у міському парку діти до дітей середньої групи "Пізнайко", середньої групи "Янголятко" та старшої групи "Дзвіночки" завітали Баба Яга, Колобок, Ведмедик, Лисичка та чарівна Осінь, яка принесла діткам смачні гостинці.
28 вер. 2017

Всеукраїнський День дошкілля

Нелегко бути педагогом, Малюків вчити. Потрібно тут не стільки суворим, Скільки чуйним бути. Ніжно, лагідно направити, Посміхнутися, підбадьорити, Дещо допомогти виправити Або знову пояснити. Повторити не раз, не двічі, Закріпити ще разів п'ять... Словом, далеко не кожен Педагогом може стати!
14 вер. 2017

До діток завітали в гості кумендні ельфи з Харківського театру, які в рамках місячника з безпеки життєдіяльності закріпили з дітьми правила безпечної поведінки у довкіллі.
12 вер. 2017

Екскурсія до музею

12 вересня діти середньої групи "Пізнайко" були на екскурсії у Валківському краєзнавчому музеї в рамках реалізації проекту "Моя маленька Батьківщина"
5 вер. 2017

День Знань у дитсадку

5 вересня в закладі пройшло свято присвячене Дню Знань. День Знань –це важлива подія для вихованців та працівників ДНЗ. У дитячому садку у цей день було красиво та урочисто, усе прикрашено різнокольоровими кульками та прапорцями. Під звуки дитячих пісень діти вишикувались на святкову лінійку. Вихованців і працівників закладу з початком навчального року привітала завідувач Гамоліна Олена Володимирівна. Побажала усім здоров’я, натхнення, терпіння. Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі. Вітаємо усіх з новим навчальним роком.
30 черв. 2017

Звіт керівника

30 червня завідувач ДНЗ Гамоліна Олена Володимирівна звітувала перед батьками та громадскістю про роботу закладу за 2016/2017 навчальний рік.
27 черв. 2017

Козацькі забави

До Дня Конституції України в закладі діти старшого дошкільного віку та вихователі Данильченко В.В. і Носатенко С.М. підготували та провели веселу розвагу під назвою "Козацькі забави"