Педрада

22 лютого пройшло засідання педагогічної ради Валківського ДНЗ (ясла-садок) "Берізка"

Подарунки дітям

23 лютого до ДНЗ завітали представники Червоного Хреста з подарунками для дошкільнят.

Огляд розвивальних осередків

22 лютого в закладі пройшов огляд розвивального середовища групи. Вихователі презентували у групах розвивальні осередки відповідно до теми своєї самоосвіти. Педагоги дбають про те, щоб через предметно-ігрове середовище максимально рогорнути самостійну творчу активність дошкільнят, надати їм право власного вибору, збільшити міру їхньої свободи.
15 лют. 2017

Районне методичне об'єднання

15 лютого 2017 року на базі Валківського ДНЗ "Берізка" пройшло районне методичне об'єднання з комунікативно-мовленнєвого розвитку на тему "Художнє слово - як засіб розвитку, навчання і виховання дитини"
3 лют. 2017

Фізкультурна розвага

Сьогодні, 3 лютого 2017 року у середній групі "Дзвіночки" пройшла фізкультурна розвага "Сильні, спритні і сміливі" (вихователь Третякова Анна Сергіївна)
27 січ. 2017

Тематичний блок

В закладі з 23 січня по 27 січня пройшов тематичний тиждень "Ми зростаємо помічниками"
20 січ. 2017

Урочистості до Дня Соборності України

20 січня працівники ДНЗ прийняли участь в урочистостях до Дня Соборності України.
19 січ. 2017

Методичний день

19 січня в закладі пройшов методичний захід - обмін досвідом "Організація роботи клубу турботливих батьків", на якому вихователь Бондаренко Ірина Олексіївна та практичний психолог Сьоміна Алла В'ячеславівна презентували власні наробки щодо організації роботи клубу турботливих батьків.
13 січ. 2017

Щедрівочка

13 січня діти старшої групи "Капітошка" , середньої групи "Дзвіночок" та працівники закладу щиро від усієї душі бажали добробуту та проціватання у Валківській міській раді, у Валківській районній ради та голові райдержадміністрації Войтенку В.І. ЗІ СВЯТОМ УСІХ !!!
5 січ. 2017

Зимові канікули

До 10 січня в закладі тривають канікули.