27 жовт. 2016

Засідання педагогічної ради

27 жовтня у закладі пройшло засідання педагогічної ради №2 на тему «Формування у дітей навичок спілкування та ефективної взаємодії з дорослими та однолітками»
27 жовт. 2016

Колективний перегляд

27 жовтня у ДНЗ пройшли колективні перегляди занять у групі раннього віку "Калинка" (вихователь Діжиченко Н.В.), молодшій групі "Янголятко" (вихователь Бондаренко І.О.) та середній групі "Дзвіночки" (вихователь Третякова А.С)
26 жовт. 2016

Районне методичне об'єднання

26 жовтня 2016 року на базі Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Берізка» (завідувач Гамоліна О.В.) було проведено районне методичне об’єднання з розвитку комунікативно-мовленнєвої діяльності за темою «Формування у дітей навичок спілкування та ефективної взаємодії з дорослими та однолітками».
21 жовт. 2016

Свято Осені в ДНЗ

20 та 21 жовтня в дошкільних групах пройшли Осінні свята
13 жовт. 2016

Покладання квітів до Меморіалу Слави

13 жовтня до Дня захисників України працівники ДНЗ взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави
12 жовт. 2016

Творчий звіт "Край співучих людей"

12 жовтня 2016 року у актовій залі ліцею імені О. Масельського відбувся творчий звіт «Край співучих людей» аматорського народного жіночого хорового колективу РНД «Іскра»
12 жовт. 2016

Вшанування памяті полеглих в АТО земляків

У ліцеї ім.О.Масельськогоі в рамках відзначення Дня захисника України відбулось відкриття меморіальної дошки земляку Ольховському Андрію Олексійовичу, героїчно полеглому під час проведення антитерористичної операції.
10 жовт. 2016

Вистава у дитсадку

До дитсадка завітав Полтавський театр з виставою
5 жовт. 2016

Вистава "Козенята і вовк"

5 жовтня діти середньої групи "Дзвіночки" підготували виставу з безпеки життєдіяльності "Козенята і Вовк"
30 вер. 2016

День працівників освіти

У Валківському ліцеї ім. О. Масельського відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти Вітаємо завідувача Гамоліну Олену Володимирівну та вихователя молодшої групи "Янголятко" з відзнаками.