28 груд. 2017

Новорічне свято

28 грудня пройшли оворічні заходи в молодшій групі "Калинка" та старшій групі "Дзвіночки"
27 груд. 2017

Новорічне свято

Сьогодні новорічні свята пройшли у групі раннього віку "Капітошки" та середній групі "Янголятко"
19 груд. 2017

Вітаємо з Днем святого Миколая

Діти старшої групи "Дзвіночки" та середньої групи "Янголятко", а також усі бажаючі батьки та діти зібралися на головній площі міста на відкритті головної ялинки нашого міста.
18 груд. 2017

До Дня святого Миколая

Батьки дітей старшої групи "Дзвіночки" підготували виставу "Рукавичка" на новий лад" та привітали своїх дітей з Днем святого Миколая
13 груд. 2017

Тренінгове заняття

13 грудня для вихователів закладу практичним психологом Сьоміною Аллою В'ячеславівною проведено тренінгове заняття циклу "Дні психологічного розвантаження: крок за кроком"
4 груд. 2017

Тематичний тиждень

В закладі розпочався тематичний тиждень "Свої права ти добре знай", присвячений правовій освіченості дітей і батьків, який закінчиться тематичним Днем "Я маю право" 8 грудня
22 лист. 2017

Районне методичне обєднання

22 листопада 22 листопада 2017 року на базі Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Берізка» було проведено районне методичне об’єднання з розвитку комунікативно-мовленнєвої діяльності за темою «Проектна діяльність, як засіб формування комунікативної компетенції дошкільника».
9 лист. 2017

Екскурсія до парку

Діти старшої групи "Дзвіночки" здійснили екскурсію до парку імені Ільченка та провели спостереження за ознаками пізньої осені.
8 лист. 2017

Методичний день

8 листопада вихователь Данильченко С.А. провела для вихователів методичний захід на тему "Метод проектів - сучасний та ефективний засіб формування компетентності дитини"
6 лист. 2017