23 черв. 2017

Екскурсія до пожежної частини

Для дітей дошкільних груп була проведена ознайомлювальна екскурсія з пожежною частиною та закріплені правила безпечного поводження з вогнем.
21 черв. 2017

Екскурсія до лісу

Діти старшої групи "Капітошки", середньої групи "Дзвіночки" та молодшої групи "Янголятко" 21 червня здійснили екскурсію до лісу.
15 черв. 2017

Екскурсія до парку "Сонечко"

14 червня діти молодшої групи "Янголятко", середньої групи "Джвіночки" та старшої групи "Капітошки" весело проведи час у дитячому парку "Сонечко"
9 черв. 2017

До вихованців нашого ДНЗ завітали Фіксіки!
7 черв. 2017

Екскурсія до річки Мжа

Діти старшої групи "Капітошки" та середньої групи "Дзвіночки" здійснили екскурсію до річки Мжа та міського ставу.
29 трав. 2017

Спартакіада "Перший крок"

Команда дітей старшої групи "Дзвіночки" прийняла участь у Районній спортивній спартакіді "Перший крок" та посіла ІІІ місце за естафету з мячем, ІІІ місце за естафету з самокатом та ІІІ місце у загальнокомандному заліку. ВІТАЄМО КОМАНДУ "БЕРІЗКА"
18 трав. 2017

День вишиванки

18 травня діти дошкільних груп та працівники ДНЗ долучилися до акції: одягнули цього дня вишиванку й вийшли у ній на роботу та до дитячого садочка, підтримавши цим самим страдиції вдягання етнічного вишитого українського одягу і виразивши свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість.
12 трав. 2017

Безпека на воді

В закладі протягом тижня з дітьми усіх вікових груп пройшли бесіди та тематичні заняття зодо дотримання правил поведінки біля водойм та на воді. В батьівських куточках розміщені іформаційні матеріали.
5 трав. 2017

До 9 Травня

Діти старшої групи "Капітошки" (вихователь Данильченко В.В.) та середньої групи "Дзвіночки" (вихователь Гаман Г.М.) разом із музичним керівником Матющенко Г.П. підготували святковий захід, присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та поклали квіти до меморіалу Слави
28 квіт. 2017