Валківського ЗДО "Берізка"

25 квіт. 2018

Концерт школи мистецтв

25 квітня до вихованців Валківського ДНЗ "Берізка" завітали учні музичного відділення Валківської школи мистецтв з керівником Собко Анною Сергіївною з концертною програмою.
24 квіт. 2018

Підсумкове заняття

24 квітня вихователь середньої групи "Янголятко" Бондаренко Ірина Олексіївна провела підсумкове заняття з логіко-математичного розвитку
23 квіт. 2018

Акція "За чисте довкілля"

Працівники та вихованці Валківського ДНЗ "Берізка" прийняли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"

Підсумкове заняття

В старшій групі "Дзвіночки" вихователь Гаман Ганна Миколаївна провела підсумкове заняття з логіко-математичного розвитку.

Театр Арт Вей

До дітей завітав Полтавсткий дитячий театр Арт Вей з виставою "Про хитре Лисеня"
20 квіт. 2018

Підсумкове заняття