30 груд. 2016

29 грудня і 30 грудня пройшли новорічні свята в усіх вікових групах
19 груд. 2016

Відкриття ялинки

19 грудня в День Святого Миколая діти старшої групи "Капітошки" та середньої групи "Дзвіночки" були запрошені на відкриття новорічної ялинки на площі міста Валки
8 груд. 2016

Тиждень права

З 28 листопада по 9 грудня в закладі проходить тематичний блок "Права дитини в садку та в родині"
1 груд. 2016

Екскурсія до дитячої бібліотеки

Дітей старшої групи "Капітошки" та середньої групи "Дзвіночки" запросили на святкування 70-річчя з дня відкриття дитячої бібліотеки.
30 лист. 2016

Фізкультурна розвага

30 листопада у дітей старшої групи "Капітошки" пройшла фізкультурна розвага "Подорож до джунглів"
25 лист. 2016

Свято української пісні

25 листопада в закладі пройшов святковий захід, присвячений українській пісні, в якому прийняли участь діти молодшої групи "Янголятко", середньої групи "Дзвіночки" та старшої групи "Капітошки"
17 лист. 2016

Комплексне вивчення стану роботи в ДНЗ

17 листопада з метою комплексного вивчення стану роботи відділу освіти Валківської районної державної адміністрації з питань реалізації державної політики у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в заклад завітала Руднєва Світлана Михайлівна – головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту.
16 лист. 2016

Театр АртВей

16 листопада до дітей дитсадка завітав Полтавський театр "Артвей" з виставою "Фіксики про правила дорожнього руху"
3 лист. 2016