30 бер. 2018

Колективний перегляд

30 березня в рамках реалізація проекту "Така звичайна незвичайна сіль" в середній групі "Янголятко" Бейгуленко Г.В. провела відкрите заняття на тему "Подорож до соляної печери"
30 бер. 2018

Колективний перегляд

30 березня в рамках реалізація проекту "Шумлять дерева мого краю" в середній групі "Пізнайко" Носатенко С. М провела відкрите заняття на тему "Прогулянка до лісу"
27 бер. 2018

Колективний перегляд

27 березня в рамках реалізація проекту "Котик Мурчик збирає друзів" в молодшій групі "Калинка" Діжиченко Н.В. провела відкрите заняття на тему "Допоможемо котику"
16 бер. 2018

Виступ дітей

У приміщенні районної ради піснею "Ми нащадки козаків" гостей вітали діти старшої групи "Дзвіночки" та соліст Голуб Даніїл
7 бер. 2018

Свята до 8 Березня

Дітки групи раннього віку "Капітошки" (вихователі Данильченко В.В. та Носатенко С.М.), середньої групи "Пізнайко" (вихователі Данильченко С.А. та Носатенко С.М.) та старшої групи "Дзвіночки" (вихователі Гаман Г.М. та Лебедкова М.О.) привітали своїх мам та бабусь зі святом.
6 бер. 2018

Свята до 8 Березня

Дітки першої молодшої групи "Промінчики" (вихователі Кулик Т.М. та Бейгуленко Г.В.), другої молодшої групи "Калинка" (вихователі Лебедкова М.О. та Діжиченко Н.В.) та середньої групи "Янголятко" (вихователі Бондаренко І.О. та Бейгуленко Г.В.) привітали своїх мам та бабусь зі святом.
16 лют. 2018

Масляна

Хочемо від усієї душі привітати усіх з Масляною! Нехай кожен млинець, з'їдений Вами в це апетитне і смачне свято, дозволить виконати одне заповітне бажання! Пам'ятаєте, як в дитячій казці - ложечку за маму, ложечку за тата. Ми хочемо сказати інакше: перший млинець - на радість, другий - на щастя, третій - на любов. А потім ще потрібно з'їсти по млинчики за віру, розуміння, терпіння, здоров'я, вірність, удачу, везіння, відданість і виконання мрії.
12 січ. 2018

Щедрівка

Діти старшої групи "Дзвіночки" зі своїм вихователем Гаман Г.М. та музичним керівником Матющенко Г.П. підготували для дітей закладу та працівників привітання з новим роком та заспівали щедрівку.
11 січ. 2018

Участь у педагогічному консиліумі

11 січня 2018 року у Валківському ліцеї ім.О.Масельського пройшов педагогічний консиліум «Наступність дошкільної та початкової освіти в рамках діяльності освітнього округу», в якому прийняли участь практичний психолог нашого закладу Сьоміна А.В., вихователь Данильченко В.В. та вихователь-методист Сіренко Н.В. з доповіддю-презентацією "Моніторингові дослідження рівня знань дітей старшого дошкільного віку"
29 груд. 2017