20 бер. 2017

Атестація педагогів

20 березня пройшло засідання атестаційної комісії І рівня у Валківському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) "Берізка". За результатами атестації вихователь молодшої групи "Янголятко" БОНДАРЕНКО Ірина Олексіївна відповідає займаній посаді та їй присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії».
17 бер. 2017

День відкритих дверей

17 березня у Валківському ДНЗ (ясла-садок) "Берізка" пройшов День відкритих дверей.
15 бер. 2017

Пожежні навчання

15 березня були проведені пожежно-тактичні заняття, відпрацьовано план пожежогасіння та евакуації
15 бер. 2017

17 березня - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
10 бер. 2017

Екскурсія до музею

10 березня діти старшої групи "Капітошки" (вихователь Данильченко В.В.) та середньої групи "Дзвіночки" (вихователь Гаман Г.М.) відвідали Валківський краєзнавчий музей.
9 бер. 2017

До дня народження Т.Г.Шевченка

До дня вшанування памяті українського поета Т.Г.Шевченка діти старшої групи "Капітошки" (вихователь Данильченко В.В.) та середньої групи "Дзвіночки" (вихователь Гаман Г.М.) відвідали Валківську дитячу біблотеку.
3 бер. 2017

Вітаємо маму зі святом

2 та 3 березня в закладі в дошкільних групах пройшли свята, присвячені 8 Березня. Діти молодшої групи "Пізнайко" (вихователі Лебедкова М.О. та Данильченко С.А.), молодшої групи "Янголятко" (вихователь Бондаренко І.О.), середньої групи "Дзвіночки" (вихователь Гаман Г.М.) та старшої групи "Капітошки" (вихователь Данильченко В.В.) вітали своїх мам та бабусь з Міжнародним жіночим днем.
28 лют. 2017

ПРО ВИКОРИСТАННЯ НА САЙТАХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ СИСТЕМИ ОСВІТИ ІНФОРМАЦІЙНИХ БАНЕРІВ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

На виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-10 від 20.01.2017 «Про використання на сайтах навчальних закладів та установ системи освіти інформаційних банерів щодо захисту прав дитини» та на виконання завдання 2 Плану наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 р. №405 «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», ГО «Ла Страда-Україна» розробила для розміщення на сайтах навчальних закладів, органів та установ департаментів (управлінь) освіти і науки інформаційні банери з питань убезпечення потрапляння в ситуацію торгівлі людьми шляхом поширення інформації про роботу Національної дитячої гарячої лінії та Національної гарячої лінії з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
24 лют. 2017

Масляна

24 лютого вихованці дитсадка, батьки та працівники закладу дружно та весело святкували Масляну
23 лют. 2017