Валківського ЗДО "Берізка"

17 серп. 2018

Огляд готовності закладу до роботи

17 серпня 2018 року комісія відвідала Валківський дошкільний навчальний заклад «Берізка». Члени комісії перевірили готовність вищезазначених навчальних закладів до нового навчального року.
1 серп. 2018

Екскурсія до музею

Діти групи "Янголятко" та "Пізнайко" відвідали Валківський краєзнавчий музей з екскурсією "Природа рідного краю"
25 лип. 2018

Екскурсія до музею

Діти групи "Пізнайко" та "Янголятко" відвідали Валківський краєзнавчий музей та ознайомилися з виставкою "Валки - гончарна столиця Слобожанщини"
29 трав. 2018

Педрада №4

Пройшло засідання педагогічної ради закладу на тему "Аналіз навчально-виховного процесу за 2017/2018 н.р"
25 трав. 2018

Свято випуску до школи

25 травня у дітей старшої групи "Дзвіночки" пройшло останнє свято у стінах рідного дитсадка - Свято випуску до школи.
8 трав. 2018

Свято присвячене Дню Перемоги

Діти старшої групи "Дзвіночки" (вихователі Лебедкова М.О. та Гаман Г.М.) разом з музичним керівником Матющенко Г.П. підготували для вихованців закладу та гостей свято, присвячене Дню Перемоги.
5 трав. 2018

Нагородження учасників

27 квітня 2018 року у Валківському ліцеї імені О. Масельського відбулася урочиста церемонія нагородження освітян, які брали участь у районних турах фахових конкурсів «Кращий вихователь Валківщини» у 2018 році та «Учитель року - 2018». Участь у конкурсі "Кращий вихователь Валківщини" від нашого закладу взяла Лебедкова Марина Олександрівна, яка посіла 3 почесне місце. Вітаємо!

Підсумкове заняття

У старшій групі "Дзвіночки" (вихователь Гаман Г.М.) проведено підсумкове заняття у формі брейн-рингу з ознайомлення з природним довкілям.

Свято Веснянки

У молодшій групі "Калинка" пройшло весняне свято (вихователь Лебедкова Марина Олександрівна)

Свято Веснянки

У першій молодшій групі "Промінчики" пройшло свято, присвячене весні