Новорічне свято

В старшій групі "Пізнайко" (вихователі Данильченко С.А. та Бейгуленко Г.В., музичний керівник Матющенко Г.П.) пройшов Новорічний карнавал, на який завітали веселі казкові герої

Новорічне свято

До дітей першої молодшої групи "Капітошки" (вихователі Данильченко В.В. та Носатенко С.М., музичний керівник Матющенко Г.П.) завітали Дід Мороз зі Снігуронькою та привітла усіх з Новим роком.

Новорічне свято

В групі раннього віку "Дзвіночки" (вихователь Гаман Г.М., музичний керівник Матющенко Г.П.) пройшло Новорічне свято, на яке завітали Дід Мороз зі Снігуронькою та хитра Лисичка
19 груд. 2018

Педрада №2

19 грудня в закладі пройшла педагогічна рада на тему "«Якість дошкільної освіти як багатоаспектна категорія»
19 груд. 2018

Ялинка до Дня Святого Миколая

Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, подарувати його – найголовніша місія дорослих. 19 грудня 2018 року на Центральній площі м. Валки відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки району. На святковий захід зібралися діти Валківського ДНЗ "Берізка" та їх батьки аби разом взяти участь у святі.
13 груд. 2018

Виступ у КВНЗ "ХАНО"

Вихователь закладу Діжиченко Наталія Володимирівна виступила на науково-практичному семінарі «Інноваційні підходи до облаштування розвивального середовища в закладі дошкільної освіти та його вплив на розвиток особистості дитини» для керівників закладів дошкільної освіти зі стажем роботи до 3-х років д доповіддю «Підвищення пізнавального інтересу у дітей шляхом створення розвивального середовища" та представила до уваги присутніх майстер-клас щодо організації розвивального середовища.
10 груд. 2018

Тиждень права в ДНЗ

В закладі з 10 грудня по 14 грудня проходить тематичний Тиждень права
23 лист. 2018

Свято Осені

23 листопада пройшов Осінній бал в старшій групі "Янголятко" (вихователі Бейгуленко Г.В., Бондаренко І.О.). Музичний керівник Матющенко Г.П.
14 лист. 2018

Районне методичне об'єднання

14 листопада 2018 року на базі Валківського ДНЗ «Берізка» було проведено районне методичне об’єднання з розвитку комунікативно-мовленнєвої компетентності за темою «Формування комунікативної компетентності особистості дошкільника в умовах упровадження освітньої програми «Впевнений старт». Вихователі мали змогу переглянути інтегровані заняття у старшій «Пізнайко» - «Ми команда непероможних» (вихователь Данильченко С.А.) та у старшій групі «Янголятко» - «Допоможемо совенятку Солько» (вихователь Бейгуленко Г.В.). Під час практичного блоку відбувся обмін досвідом педагогів, щодо проведення тематичних блоків за освітньою програмою «Впевнений старт» Вихователі району прийняли активну участь у майстер-класах: «Інтелектуальні карти як засіб реалізації інтегрованого змісту освіти та формування світогляду дитини» (Н.В.Сіренко – вихователь-методист Валківського ДНЗ (ясла-садка) «Берізка»); «Технологія розгляду картин» (В.В.Лазаренко – вихователь Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Яблунька»); «Парк професій» (І.О.Бондаренко – вихователь Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Берізка»); «Сучасний формат ігрової діяльності» (Н.В.Сіренко – вихователь-методист Валківського ДНЗ (ясла-садка) «Берізка»). Практичним психологом А.В.Сьоміною з вихователями була проведена вправа «Подарунок» та на завершення районного методичного об’єднання проведено рефлексію учасників «Усе в твоїх руках».
8 лист. 2018

До дітей завітали казкові персонажі мультфільму "Льодовиковий період" з лялькового театру "Рукавичка"