26 лют. 2019

Захист досвідів на раді РМК

21.02.2019 року у приміщенні відділу освіти відбулося засідання Ради районного методичного кабінету. На даному засіданні були представлені та схвалені ЕПД педагогічних працівників району та нашого ДНЗ: вихователя Діжиченко Наталії Володимирівни, Тема: «Інтеграція завдань з логіко-математичного розвитку в ігрову діяльність дітей дошкільного віку»; та музичного керівника Матющенко Галини Петрівни, Тема: «Музичне виховання дітей дошкільного віку з використанням елементів орф-педагогіки».
8 лют. 2019

Вихователь року 2019

На базі Валківського ДНЗ "Веселка" пройшов Конкурс "Найкращий вихователь Валківщини" у 2019 році. Від нашого дошкільного закладу прийняла участь вихователь Носатенко Світлана Миколаївна.
24 січ. 2019

Вистава "Рукавичка"

24 січня батьки дітей молодшої групи "Капітошки" підготували для дітей своєї групи лялькову виставу "Рукавичка". До перегляду запросили також діток усіх вікових груп.
17 січ. 2019

Методичний день

Для педагогів закладу пройшов методичний день на тему: "Організація інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти"

Вітання зі Старим Новим роком!

Сьогодні діти старшої групи "Янголятко" привітали голову Валківської районної державної адміністрації Войтенка Віктора Івановича зі святами. Діти у віршах, щедрівках та піснях бажали міцного здоров’я, всіляких гараздів, достатку, урожайного року, миру і добра. Голова райдержадміністрації Віктор Войтенко радо зустрів та щедро обдарував гостей, подякував за позитив, тепло, щирість та гарний настрій, адже за народними повір’ями те, що побажають щедрувальники, обов`язково має здійснитись у Новому році.

Вітання зі Старим Новим роком!

Сьогодні діти старшої групи "Янголятко" привітали зі святами Валківського міського голову Скрипніченка Валерія Володимировича. Діти у віршах, щедрівках та посипальних піснях бажали міцного здоров’я, всіляких гараздів, достатку, урожайного року, миру і добра.

Вітання зі Старим Новим роком!

Діти старшої групи "Янголятко" привітали керівників та адміністрацію Валківської районної ради зі святами. У віршах, щедрівках та посипальних піснях діти бажали міцного здоров’я, всіляких гараздів, достатку, урожайного року, миру і добра.

Новорічне свято

В старшій групі "Янголятко" (вихователі Бондаренко І.О. та Бейгуленко Г.В., музичний керівник Матющенко Г.П.) на новорічне свято під назвою "Карнавал Снігуроньки" завітали казкові герої та Дід Мороз зі Снігуронькою

Новорічне свято

В середній групі "Калинка" (вихователі Діжиченко Н.В. та Носатенко С.М., музичний керівник Матющенко Г.П.) пройшло новорічне свято під назвою "Новорічний теремок"