10 квіт. 2019

Екскурсія до пожежної частини

Діти старших груп відвідали пожежну частину в місті Валки та ознайомилися з роботою пожежних
8 квіт. 2019

Театр Арт Вей

До діток приїхали артисти полтавського театру Арт Вей з виставою "Скарб"
27 бер. 2019

Районне методичне об'єднання

27 березня 2019 року на базі Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Берізка» (завідувач Гамоліна О.В.) було проведено районне методичне об’єднання з розвитку комунікативно-мовленнєвої компетентності за темою «Формування комунікативно-мовленнєвої компетентності дошкільника в різних видах діяльності».
15 бер. 2019

Методична година

15 березня на базі Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Берізка» пройшов методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти Валківського району, які впроваджують освітню програму «Впевнений старт» та комплект навчально-методичного забезпечення до неї.
7 бер. 2019

Свято Масляної

7 березня вихованці закладу святкували веселе свято Масляної.

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2019 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» за посиланням – http://edu-post-diploma.kharkov.ua/iz/.
1 бер. 2019

Заняття в молодшій групі "Промінчики"

1 березня пройшло відкрите заняття в молодшій групі "Помінчики" (вихователь Кулик Т.М.) на тему "З бабусиної торбини"

Всеукраїнське заняття доброти