16 трав. 2019

День вишиванки

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад підтвердження цьому. День вишиванки — свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. Одяглися у вишиванки і ми: діти і працівники дитячого садка.
8 трав. 2019

День пам'яті та примирення

8 травня в закладі пройшов тематичний день "День памяті та примирення". Діти старшої групи Янголятко" (вихователь Бейгуленко Г.В.) та старшої групи "Пізнайко" провели тематичний святковий захід, присвячений Дню Перемоги.
2 трав. 2019

Візит голови РДА

2 травня до Валківського ДНЗ (ясла-садок) "Берізка" завітала перший заступник голови Валківської районної державної адміністрації Осадча Наталія Миколаївна та привітала усіх вихованців з Великодніми святами та передала солодкі подарунки від голови райдержадміністрації Віктора Войтенка.
19 квіт. 2019

Веснянка в середній групі

19 квітня в середній групі "Калинка" (вихователь Діжиченко Н.В.) пройшла розвага "Веснянка"
19 квіт. 2019

Веснянка в старших групах

19 квітня в старшій групі "Пізнайко" (вихователь Данильченко С.А.) та старшій групі "Янголятко" (вихователь Бондаренко І.О.) пройшла розвага "Веснянка"
18 квіт. 2019

Підсумкові заняття

18 квітня пройшли підсумкові заняття з мовленнєвої діяльності: грамота у старшій групі "Пізнайко" (вихователь Данильченко С.А.) та старшій групі "Янголятко" (вихователь Бейгуленко Г.В.). На контрольні заняття були запрошені методист відділу освіти Олійник Н.О. та вчителі початкових класів Валківського ліцею ім. О.Масельського
17 квіт. 2019

Веснянка у молодшій групі "Промінчики"

17 квітня у молодшій групі "Промінчики" пройшла розвага "Веснянка"
17 квіт. 2019

Майстер-клас від Валківської школи мистецтв

17 квітня дітей старшої групи "Пізнайко" та старшої групи "Янголятко" запросили на майсткр-клас до Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв. Викладач художнього відділу Кравченко Лілія Володимирівна запропонувала дітям, за допомогою дорослих, виготовити до Великодніх свят яйця-крапанки.
11 квіт. 2019

Екскурсія до музею

11 квітня діти старшої групи "Янголятко" відвідали у Валківському краєзнавчому музеї розгорнуто виставку робіт місцевих майстрів народної творчості "Великодні барви".
11 квіт. 2019

Екскурсія до музею

11 квітня діти старшої групи "Пізнайко" відвідали Валківський краєзнавчий музей та виставку робіт місцевих майстрів народної творчості "Великодні барви".