16 лип. 2019

Екскурсія до стадіону

Сьогодні діти старших груп здійснили пішохідний перехід до стадіону.
9 лип. 2019

Розваги влітку

Під час літнього оздоровчого періоду діти із задоволенням проводять весь вільний час на свіжому повітрі
26 черв. 2019

Козацькі забави

Сьогодні діти старших груп запросили батьків та всіх вихованців на "Козацькі забави". Наші хлопчики, як справжні козаки змагалися у спритності, силі та мужності, щоб вибороти почесне звання "Козак". А дівчатка своїми оплесками та музичними номерами підбадорювали хлопчиків. І всі разом на завершення свята смакували справжній козацький куліш.
25 черв. 2019

Сьогдні до вихованців ДНЗ завітав веселий пірат Джейк, який розважав дітей цікавими конкурсами та змаганнями. Усі діти отримали подарунки та гарний настрій.
14 черв. 2019

"Козацькі розваги" на Валківщині

Сьогодні на стадіоні ім. А.Г. Свистунова відбувся обласний фінал Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги». В урочистому відкритті змагань взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Войтенко. Він зазначив, що Валківський район має за честь приймати фінал обласних змагань. Діти старшої групи "Янголятко" в українських костюмах хлібом-сіллю привітали учасників та із задоволенням спостерігали за змаганнями.
12 черв. 2019

Екскурсія до Школи мистецтв

12 червня діти старших груп відвідали Валківську школу мистецтв. В рамках Дня відкритих дверей дітей познайомили з різними музичними інструментами, вокальним співом та дали можливість полинути у світ чарівної музики.
3 черв. 2019

Літній оздоровчий період

З 3 червня по 30 серпня в закладі триває літній оздоровчий період
29 трав. 2019

Випускний в дитсадку

Креативний випускний у стилі ретро-вечірки “СТИЛЯГИ” відбувся у старшій групі "Янголятко". Надзвичайний артистизм дітей, професіоналізм вихователів Бондаренко Ірини Олексіївни та Бейгуленко Галини Володимирівни та ідеї батьків зробили свято неповторним і яскравим. Щирі слова вдячності вихователям та батькам за виховання дітей, добрі слова випускникам звучали у вітальній промові Валківського міського голови Валерія Скрипніченка та керівника закладу Гамоліній Олені Володимирівни. Міський головата завідувач ДНЗ на згадку про дитсадок вручили вихованцям подяки та випускні альбоми.
27 трав. 2019

Спартакіада "Пеший крок"

27 травня, в спорткомплексі «Колос» відбулося спортивне свято «Перший крок». Команду Валківського ДНЗ "Берізка" представляли діти старшої групи "Янголятко". Вони змагалися у різноманітних естафетах. За результатами кожної естафети визначено переможців. Ми посіли ІІ місце в комбінованій естафеті, І місце в естафеті "Їзда на самокатах" та ІІ загальнокомандне місце. По закінченню змагань переможцям змагань вручено грамоти, кубки, медалі, всі учасники змагань отримали подарунки від керівників району.
17 трав. 2019

Тиждень безпеки дитини

У закладі з 13 травня по 17 травня тривав Тиждень безпеки дитини.