29 лист. 2019

Розвага

29 листопада діти старшої групи "Пізнайко" провели для гостей розвагу "Іменини Кози Мокрини"
28 лист. 2019

Засідання педагогічної ради

28 листопада пройшло засідання педагогічної ради закладу на тему «Розвиток мовленнєвих та комунікативних вмінь дошкільників через інтеграцію різних видів діяльності»
28 лист. 2019

Колективний перегляд

28 листопада у молодшій групі "Капітошки" (вихователь Носатенко С.М.) та у старшій групі "Калинка" (вихователь Діжиченко Н.В.) провели відкриті заняття для вихователів ДНЗ
27 лист. 2019

Районне методичне об'єднання

27 листопада 2019 року на базі Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Берізка» було проведено районне методичне об’єднання з розвитку комунікативно - мовленнєвої компетентності «СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ ДИТИНИ».
20 лист. 2019

20 листопада до дітей приїжджав театр з ляльковою виставою
15 лист. 2019

Тиждень Дорожнього Руху

В закладі з 11 листопада по 15 листопада проходив Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня діти закріплювали навички безпечної поведінки на дорозі в бесідах, через ігрову діяльність, на екскурсіях до проїжджої частини тощо.
13 лист. 2019

Семінар-практикум

13 листопада 2019 року на базі Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Берізка» (завідувач Гамоліна О.В.) було проведено районний семінар-практикум «Підвищення професійної компетентності вихователів щодо підготовки дітей навчанню елементів грамоти».
4 жовт. 2019

Свято Осені

4 жовтня для дітей старших груп "Пізнайко", "Калинка" та дітей середньої групи "Промінчики" пройшло свято Осені в парку.
19 вер. 2019

Батьківські збори

18 вересня в закладі пройшли загальні батьківські збори «Співпраця дошкільного навчального закладу і родини у вихованні дитини», на які був запрошений Валківський міський голова В.В.Скрипніченко. На зборах були підведені підсумки фотовиставки "Я живу у місті Валки..."
11 вер. 2019

Олімпійський День

Сьогодні в закладі пройшов Олімпійський день, який проводиться щорічно напередодні святкування Всеукраїнського Дня фізичної культури та спорту.