27 груд. 2019

Новорічне свято

Відбулося Новорічне свято в молодшій групі "Капітошки"
27 груд. 2019

Новорічне свято

Відбулося Новорічне світо в групі раннього віку "Янголятко"
26 груд. 2019

Новорічне свято

Відбулося Новорічне свято у середній групі "Промінчики"
26 груд. 2019

Новорічне свято

Відбулося Новорічне свято у першій молодшій групі "Дзвіночки"
20 груд. 2019

Відкриття міської ялинки

Сьогодні, 19 грудня, на Центральній площі м. Валки відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки. На святковий захід зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у святі та отримати солодкі дарунки до Дня Святого Миколая
19 груд. 2019

До Дня святого Миколая

Сьогодні до Дня Святого Миколая в дитсадку відбулося урочисте відкриття оновленого музичного залу, на яке були запрошені Валківський міський голова Скрипніченко Валерій Володимирович, методист районного методичного кабінету відділу освіти Валківської РДА Олійник Надія Олексіївна, представник споносора Вадима Воскобойнікова - Євтушенко Олена Анатоліївна, батьки, працівники дошкільного закладу тощо. Діти старших груп підготували міні-концерт для гостей, а запрошений гість - Святий Миколай - пригостив учасників дійства солодощами.
13 груд. 2019

Тематичний блок

В закладі протягом двох тижнів проходив тематичний блок "Права дитини в сімї та родині"
10 груд. 2019

Тематичний день

Кожна доросла людина чітко розуміє, що вона наділена певними правами. Але чи знає про це дитина? Тематичний День права "Я маю право!" проведений в Міжнародний день прав людини в нашому дитсадку — чудова нагода з’ясувати уявлення дошкільників про свої права та ознайомити дітей із правами кожної людини.
9 груд. 2019

Інформація про проведення новорічних ранків

ІНФОРМАЦІЯ про проведення новорічних свят у Валківському ДНЗ (ясла-садок) «Берізка» у 2019/2020 навчальному році
29 лист. 2019

Перевірка знань з охорони праці

29 листопада у ДНЗ відбулося засідання комісії з перевірки знань працівників Валківського ДНЗ "Берізка" з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.