Свята до 8 Березня

У старшій групі "Пізнайко" пройшов святковий концерт під назвою "Зустрічаєм свято мами"

Свята до 8 Березня

У старшій групі "Калинка" пройшло свято під назвою "Зустрічаєм свято мами"

Свята до 8 Березня

У молодшій групі "Капітошки" пройшло свято "Я люблю свою матусю"

Свято до 8 Березня

У молодшій групі "Дзвіночки" пройшло Свято мами
2 бер. 2020

Всеукраїнське заняття доброти

Дошкільний заклад долучився до акції щодо проведення ІІ Всеукраїнського заняття доброти на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»: група "Пізнайко" - вихователь Зехова Надія Сергіївна, група "Калинка" - вихователь Діжиченко Наталія Володимирівна, група "Промінчики" - вихователь Кулик Тетяна Миколаївна.
28 лют. 2020

Масляна

В рамках тематичного дня "Масляна" музичний керівник Матющенко Галина Петрівна та інструктор з фізкультури Тремба Оксана Юріївна разом з вихователями, дітьми старшої групи "Калинка" та старшої групи "Пізнайко" та батьками вихованців підготували та провели музично-спортивну розвагу "Масляна походжає, всіх дітей розвеселяє" Дякуємо усім батькам за підтримку та допомогу щодо організації свята. Вітаємо усіх зі святом !!!!!
28 лют. 2020

Увага!

З метою профілактики та недопущення розповсюдження серед населення Валківського району захворювань спричинених новим коронавірусом, пропонуємо ознайомитися з памяткою
27 лют. 2020

До вихованців закладу завітав Харківський ляльковий театр з виставою "Котик і півник"
25 лют. 2020

Семінар-практикум для керівників ЗДО

На базі Валківського ДНЗ "Берізка" для керівників закладів дошкільної освіти, навчально-виховних комплексів та філії пройшов семінар-практикум "Профілактика емоційного вигорання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти", який підготували та провели практичний психолог Валківського ДНЗ "Берізка" Сьоміна Алла Вячеславівна та практичний психолог Валківського ДНЗ "Веселка" Демяненко Світлана Олексіївна
14 лют. 2020

Музично-спортивне свято

14 лютого відбулося спортивно-музичне свято "Як Зима з Весною зустрічаються», в якій прийняло участь дві команди: команда Весни - старша група "Калинка" та команда Зими - старша група "Пізнайко".