20 лип. 2020

В закладі з 20 липня по 24 липня проходить Тиждень безпеки дитини
10 лип. 2020

Кольорове свято

10 липня в закладі пройшло "Кольорове свято" в рамках проєкту "Кольорове літечко"
7 лип. 2020

Свято води та синього кольору

Сьогодні, в рамках проекту "Кольоровий світ", в садочку для малят організували розвагу, присвячену синьому кольорові, воді, святові Івана Купала. Дітлахів розважали загадкові Мавки, Нептун, Черепаха Тортила, Водяник, Русалонька та веселий Булька. Діти знайомилися з обрядовими дійствами, змагалися, розважалися, грали в ігри, загартовувалися. День видався важкий, але всі, і діти, і працівники, отримали заряд позитивних емоцій та бадьорого настрою.
26 черв. 2020

Свято "Козацькі забави"

В дитсадку сьогодні rозаки гуляють, і козацький рідний край вони величають
23 черв. 2020

Естафета Олімпійського Дня

З метою розповсюдження ідей Олімпійського руху, пропаганди спорту та здорового способу життя вихованці старших груп "Калинка" та "Пізнайко" взяли участь у заходах Міжнародного Олімпійського Дня 2020 року та зокрема у Естафеті Олімпійського Дня.
22 черв. 2020

Відкриття садочку

Нарешті ми відкрилися! Ура!!!!!
1 черв. 2020

Літній оздоровчий період

Здраствуй літечко прекрасне! Найпрекрасніша пора. Колоситься в полі жито, Загоряє дітвора...
21 трав. 2020

Колектив Валківського ДНЗ (ясла-садок) "Берізка" вітає усіх з Днем вишиванки!
18 трав. 2020

До Міжнародного Дня музеїв

Сьогодні музеї та їх працівники святкують свій день, маленьке свято. Музеї - це історія, а без історії немає майбутнього людства. А майбутнє - це наші вихованці. Ми радіємо з того, що поряд з садочком розташовані два музеї, в які мі маємо змогу водити на екскурсії нашу малечу. Це Валківський краєзнавчий музей та музей бойової слави в ліцеї імені О.Масельського. Тож шановні працівники музеїв: прийміть найщиріщі привітання та побажання від нашого колективу працівників та вихованців! Здоров'я вам всім, благоролуччя, миру і злагоди вашим родинам!
18 трав. 2020

Правила поведінки на воді

У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді. Відтак, нагадуємо основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватись на воді, адже знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.