20 лист. 2020

Всесвітній день дитини

Завдання ДНЗ - це виховання всебічно розвиненої, здорової та щасливої дитини. За словами Оскара Уойльда "Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою". До Всесвітнього Дня Дитини в садочку пройшли заплановані заходи: в середній групі "Дзвіночки" вихователь Козинець К.О. провела заняття з образотворчої діяльності на тему "Кольорове дитинство". У середній групі "Капітошки" вихователь Сьоміна А.В. провела розвагу "Я - щаслива дитина!". В старшій групі "Промінчики" малята разом з вихователем Кулик Т.М. розмовляли на тему "Був собі Я", з інструктором з фізкультури Трембою О.Ю. оздоровлювалися та загартовувалися на свіжому повітрі під час рухливих ігор. Не забуваймо, що дітки - це вічний двигун, стрибун, штовхач, скакач, міцно обіймач і цілуватель. ЛЮБІТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ!
9 жовт. 2020

Свято осені

Сьогодні діти груп "Дзвіночки", "Капітошки" та "Промінчики" завітали на гостини до чарівниці Осені. Їх зустрічали веселий Зайчик (Сьоміна А.В.)., руденька Білочка (Калініна І.В.), хитра Лисичка (Кравченко А.О.), Ведмедик (Мусаєва І.І.) та Золота Осінь (Козинець К.О.). Дітлахи з великим задоволенням грали в ігри, танцювали, виконували пісеньки та віршики. Чудова атмосфера, гарний осінній теплий день, позитивні емоції як дітей, так і дорослих вирували протягом всього казкового дійства. Музичний супровід організований Матющенко Г.П.
28 вер. 2020

Турзліт

25 вересня на базі ПЗОВ "Ялинка" відбувся районний туристичний зліт працівників освіти, в якому прийняла участь команда Валківского ДНЗ (ясла-садок) "Берізка"
24 вер. 2020

День дошкілля

24 вересня дитячий та педагогічний колектив садочку святкував Всейкраїнський День дошкілля, який в цьому році припадає на 27 вересня.
16 вер. 2020

День міста Валки

До Дня міста у Валківському ДНЗ "Берізка" був проведений тематичний день "День рідного міста" та розвага для дітей дошкільних груп.
31 лип. 2020

Звіт керівника за 2019/2020 навчальний рік

На сайті закладу розміщений звіт завідувача Валківського ДНЗ "Берізка" про роботу за 2019/2020 навчальний рік
31 лип. 2020

Гавайська вечірка

Цього спекотного літа інколи здається, що ми опинилися не в Україні, а десь ближче до екватора. Може, на Гаваях? А чому б і ні.В закладі пройшла весела літня розвага із запальними танцями та азартними рухливими іграми на свіжому повітрі.Алоха!!!!!
23 лип. 2020

Гра-подорож

Щоб закріпити набуті теоретичні навички вирішили з дітками провести практичні заняття в формі подорожі-гри під назвою "Сторінками безпечної поведінки в природі". Діти в ігровій формі виконували різні завдання на господарському дворі, водночас згадуючи правила поводження з різними тваринами, комахами, небезпечними іграми з садовим та огороднім інвентарем, біля колодязя, допомагали господині по господарству. В лісі закріплювали правила особистої безпеки, їстівні-не істівні гриби, коли ти загубився, що робити тощо. А лісовичок запропонував малечі полосу перешкод з небезпечними зміями, павуками та застеріг дітей від пустощів з вогнем. Ще малята допомогли очистити річку від сміття, насолоджувалися дзюрчанням струмочка, провели дослідницьку діяльність з водою за загартовуючі процедури. Далі мандрівники опинилися в полі. Там повторили, як уберегтися від кліщів, укусів різних комах. Практично закріпили правила поводження під час грози. А закінчилася подорож біля фітокав'ярні лікаря Айболита, де малеча закріпила назви і призначення різних лікарських трав, отримала насолоду від їх ароматів та частування смачним чаєм. Виснажені, але сповнені чудових вражень та емоцій, діти до самого вечора згадували цікаву подорож!
22 лип. 2020

Вистава "Пригоди Колобка"

Діти старшої групи "Пізнайко" разом з вихователем Данильченко Світланою Анатоліївною піжготували та провели інтерактивну виставу "Пригоди Колобка". Діти інших груп закріпили разом з казковими героями дорожні знаки та елементарні правила дорожнього руху. А гості, запрошені до перегляду вистави - поліцейські з Валківського відділу поліції ГУНП в Харківській області, допомагали дітям щодо правильних відповідей.
21 лип. 2020

Розвага "Відважні пожежники"

В рамках Тижня безпеки дитини для дітей дошкільних груп інструктор з фізкультури Тремба Оксана Юріївна провела тематичну фізкультурну розвагу "Відважні пожежники", під час якої діти випробували свої сили у спритності, швидкості, мужності та товаристкості. За результатами розваги всі діти були зараховані до Школи пожежників.