Матеріальна база

Заклад дошкільної освіти розміщений у пристосованому приміщенні,   загальною   площею    837  квадратних  метрів.     Має приміщення: 6 групових кімнат (1 група раннього віку, 5 дошкільних груп),  в 2-х групових кімнатіах є спальні кімнати; музично-спортивна зала, харчоблок, пральна кімната, кімната каштеляна; кабінети: кабінет директора, вихователя-методиста, практичного психолога, музичного керівника, старшої медичної сестри. Усі кабінети та кімнати мають охайний естетичний вигляд. На території закладу дошкільної освіти розташовані 6 групових майданчиків з критими павільонами та спортивний майданчик з асфальтовим та трав’яним покриттям, з міні-футбольним полем, площадкою для волейболу та баскетболу.

У всіх роздягальних кімнатах знаходиться батьківські куточки.    Дитячі  шафи  оформлені  гарними малюнками та буквами, промарковані. Також оформлені куточки: «Космос», «Наші малюнки», «Ліплять дошкільнята», «Консультативний центр», «Поради батькам» (психолога, логопеда, вчителів початкових класів та інших спеціалістів). У групових кімнатах  оформлені   куточки: «Добридень, я прийшов»,  «Групова стінгазета», «Юний бібліотекар», «Я і Всесвіт», куточки природи, погоди,  чергових, самостійної художньої діяльності.

У всіх групових кімнатах  облаштовані відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти та чинної програми ігрові осередки: «Сім’я», «Кухня», «Лікарня», «Аптека», «Бібліотека», «Магазин», «Перукарня», «Куточок ОБЖД» (дорожнього руху та протипожежної безпеки), «Юний технік», «Автопарк», «Гараж», є українські куточки з ляльками-українками,   виставка  декоративного мистецтва.

Спальна   кімната  естетично  оформлена. В 4 групових кімнатах відведені місця для спання. Ліжка   промарковані, застелені простирадлами.

До всіх туалетних кімнат підведена холодна проточна вода та встановлені водонагрівачі.  Для миття рук у кожній групі є 3 раковини. Встановлені 2 дитячі унітази з  сидіннями.

Кабінет директора оснащений сучасним столом для управлінської діяльності, шафами для зберігання документації закладу, двома сейфами для зберігання печатки, штампу дошкільного закладу  та трудових книжок працівників, стільцями для прийому відвідувачів. Є ноутбук з підключеною інтернет-мережею та лазерний принтер.

Методичний кабінет затишний, естетично оформлений, оснащений комп’ютером, до якого підключена інтернет-мережа та кольоровим принтером. Методичної літератури, наочного, дидактичного та роздаткового матеріалу в достатній  кількості. В методичному кабінеті проходять засідання профспілкового комітету, знаходиться документація голови ПК закладу.

Медичний кабінет частково оснащений меблями та медикаментами, іграшками. В закладі відсутній ізолятор (немає приміщення для облаштування ізолятора).

У кабінеті практичного психолога   є дорослий стіл та 3 дитячі столи для індивідуальних занять з дошкільнятами, 2 шафи для розміщення методичного, дидактичного, роздаткового та ігрового матеріалу, магнітна дошка, в достатній кількості іграшки. В кабінеті практичного психолога також проходять заняття вчителя-логопеда районного відділу освіти, який працює згідно графіка.

У кабінеті музичного курівника та інструтора з фізкультури стоять шафи з різними музичними інструментами та спортивним іннвентарем.

Музично-спортивна зала обладнана стаціонарним та виносним фізкультурним обладнанням, дитячими стільцями для музичних занять, має килимове покриття. В залі є піаніно, баян та два музикальних центри. Є підсобна кімната для зберігання виносного інвентарю для музичних, фізкультурних занять, свят та розваг: м’ячі надувні – 10 штук, м’ячі великі – 20 штук, м’ячі для метання – 20 штук, торбинки для метання – 40 штук, малі обручі – 55 штук, скакалки – 10 штук, прапорці для фізкультурних вправ – 60 штук, лижі - 10 пар, самокати – 3 штуки, канати – 5 штук, підвісні драбинки – 5 штук, волейбольна сітка – 1 штука, оформлення для свят та розваг відповідно до пір року та плану проведення свят, розваг, театральних дійств.

Харчоблок   має чистий,  охайний вигляд.  У  приміщенні  світло, сонячно. Посуду, кухонних предметів вжитку в достатній кількості. Все чисте і промарковане. Є проточна гаряча вода (встановлений водонагрівач). Харчоблок оснащений 6-конфорковою електричною плитою, електром’ясорубкою, побутовим холодильником, промаркованими столами з покриттям з нержавіючої сталі та алюмінію.

Пральна кімната оснащена двома сучасними пральними машинами.

В наявності кімната для зберігання та прасування білизни яка обладнана стелажами для зберігання постільної білизни, рушників, штор,  столом для прасування білизни з двома прасками, шафами. Є ручна швейна машинка для дрібного ремонту постільної білизни та рушників.

Обладнаний меблям заклад у достатній кількості. Віковим особливостям дітей та їх зросту меблі відповідають не в усіх вікових групах. Меблі – шафи, столи,  стільці мають охайний вигляд, марковані. Столи і стільці в групі раннього віку  відповідають фізіологічним особливостям дітей раннього віку.

У  закладц дошкільної освіти у наявності технічні засоби навчання, а саме: ноутбук,  який використовується на заняттях та в повсякденному житті, а також для друкування документації закладу, комп’ютер, два принтери – кольоровий та лазерний, DVD – програвач, два музичних центри, в групових кімнатах є магнітофони та телевізор в музичній залі. Стан технічних засобів навчання задовільний.

Територія  закладу дошкільної освіти огороджена шиферним парканом. Лицьова сторона паркану, хвіртка та ворота  зроблені з металевих решіток. На території розміщено 6 групових майданчиків та один спортивний. На території ЗДО росте багато дерев: берези, клени, липи, ясени, фруктові дерева,  красиві квітники.

На  групових майданчиках є пісочниці, гойдалки, каруселі та  гірки. Спортивний майданчик обладнаний ліанами, гірками, кільцями для стрибків. Є міні-футбольне поле, площадка для гри у волейбол, баскетбол.